CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse ASA Filament

  • 1.471,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF ASA Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği ASA filamentleri iyi derecede bir mühendislik malzemesi olup özellikle dış alan uygulamalarında ABS'e göre çok daha iyi bir seçenektir. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği ASA filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. Boyutsal kararlılık ve mekanik dayanım özellikleri itibariyle BASF Forward AM'in ASA malzemesi fonksiyonel ürün ve prototip üretim süreçlerinde oldukça iyi bir seçimdir. BASF ASA malzemesi UV dayanımı itibariyle özellikle güneş ışığı dış alanlarda ve yüksek hava şartlarında kullanıma elverişlidir.
 

BASF ASA Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Güvenilir teknik veriler(TDS)
3. Yüksek hava direnci ve UV dayanıklılığı
4. Yüksek boyutsal kararlılık

 

ASA Filament - Teknik Bilgiler

ASA (Akrilonitril Stiren Akrilat) iyi derecede kimyasal dayanıma ve termal kararlılığa sahiptir. Bu özellikleriyle yüksek hava şartlarında sararmaya, yaşlanmaya ve parlamaya karşı mükemmel direnci vardır. Yüksek UV dayanımına, sertliğe ve yüksek mukavemet değerlerine sahip BASF ASA Filamentleri aşağıdaki niteliklerde baskı almanızı sağlar: 1.Yüksek dış hava koşullarında kullanıma elverişlilik 2.Kimyasal dayanım 3.Yüksek sıcaklıklara direnç 4.Parlak yüzey kalitesi 5.İyi derecede anti-statik özellikler 6.Mukavemet ve rijitlik

BASF ASA malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcı'nızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız. 

BASF ASA Filamentleri ile alacağınız 3D baskılar iyi mekanik özelliklerin yanısıra oldukça başarılı yüzey kalitesine de sahiptir. 

BASF ASA Filament kullanım alanları:

1. Dış mekan parçaları
2. Otomotiv iç trim parçaları (A,B,C,D pillar)
3. Dağcılık-outdoor ekipmanları
4. Dış mekan baskı-tabela ürünleri

BASF ASA Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.

Ürün Kargo Takip
Siparişini verdiğiniz ürünün takibini kargo takibi bölümümüzden yapabilirsiniz. Ürün siparişini verdiğiniz günden itibaren 2-3 iş günü sonrasında teslim işlemi gerçekleşecektir.
 

İptal ve İade Şartları
Ürün "iptal ve iade şartları” kapsamında ambalaj açılmadığı sürece, alıcıya ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde satıcıya iade edilebilir. Alıcı kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa; alıcı, kusuru oranında satıcının zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...