CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse ABS Fusion+ Filament

  • 882,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Neden BASF Filamentleri?

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

Naturel BASF ABS Fusion+ Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM, üstün ölçüsel kararlılığa sahip olarak bilinen Stiren Maleik Anhidrit (SMA) içeriğiyle ABS malzemeyi çok dayanıklı ve güvenli bir hale getirerek ABS Fusion+ malzemesini geliştirdi. Gerçek mühendislik malzemesi olan ABS Fusion+ Filamentleri ile çok daha kaliteli baskı sonuçları elde edersiniz. Bu malzeme ile üretim yaparken 3D Yazıcınızın çıktı ayarları ya da sonuçlarına değil çok daha verimli ürün elde edebilecek tasarım iyileştirmelerine zaman ayırabilirsiniz. Bunlarla beraber siyah, gri ve natural beyaz renk alternatifleri olan BASF Forward AM ABS Fusion+ filamentleriyle sürdürülebilir ve aynı kalitede çıktı alabilirsiniz.
 

BASF ABS Fusion+ Filamen'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Son derece kolay baskı
3. Suda çözünebilir destek malzemesi kullanımı
4. Sürdürülebilir kalite

 

Naturel ABS Fusion+ Filament - Teknik Bilgiler

      • ABS (Akrilonitril Bütadiyen Stiren) üç polimerden elde edilen amorf yapılı bir malzemedir. BASF ABS Fusion+ yüksek ısıl direnç ve kararlılık için özel olarak geliştirilmiş bir malzemedir. ABS malzemenin sağladığı darbe dayanıklılığı, esnekliği ve yüksek sıcaklık gibi özelliklerin daha güçlü bir kimyasal formülasyonla birleştirilmiş ve baskı özellikleri çok iyileştirilmiştir.


BASF ABS Fusion+ malzemesine ait temel teknik verileri incelemek için tıklayınız. 
 
      • BASF ABS Fusion+ filamentleri ile üretim tablası üzerine herhangi bir yapışkan uygulmadan doğrudan cam taban üzerinde parça üretimine başlanabilir. BASF ABS Fusion+ üretimlerinde BVOH malzemesi kullanılabilir ve BVOH'ın suda erime hızı çok yüksektir. BASF ABS Fusion+ malzemesi ardıl işlem uygulamalarına da oldukça elverişlidir. Yüzey iyileştirmeleri için zımpara-astar gibi çalışmalarla beraber yüzeye aseton uygulaması da BASF ABS Fusion+ filamentleri ile baskı aldığınız ürünlerden oldukça iyi yüzey sonuçları elde edebilirsiniz.
 

BASF ABS Fusion+ Filament kullanım alanları:


1. Otomotiv parçaları
2. İş makinaları parçaları
3. Aparat ve fikstürler
4. Üretime yardımcı parçalar
 
      • BASF ABS Fusion+ Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...