CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse 17-4 PH Metal Filament - 1 Kg

  • 4.631,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Neden BASF Metal Filament

BASF Forward AM’in geliştirdiği 17-4 PH metal filament hemen hemen her masaüstü 3boyutlu yazıcıda metal parçalar üretebileceğiniz endüstriyel bir malzemedir. Bu malzeme daha hızlı ve daha uygun maliyetli metal parça elde etmek için geliştirilmiştir. Debinding ve Sintering (D&S) işlemlerinden sonra %100 metal parçalar elde edebilirsiniz. Fused Deposition Modelling (FDM) ile Metal Injection Molding (MIM) teknolojilerini birleştiren 17-4 PH metal filamentle birlikte masaüstü 3D yazıcıda metal parça üretimi artık çok daha kolay ve ulaşabilir.  
 

BASF Ultrafuse Metal Filament'e Has Özellikler

1. 17-4PH tipi paslanmaz çelik parçalar üretir.
2. Her türlü masaüstü 3D Yazıcılarda kolay kullanım
3. Mekanik özellikleri artıran düzgün parçacık dağılımı
4. OSHA dostu işleme
5. Kaymaz dış yüzey sayesinde Bowden ve doğrudan tahrikli ekstrüderlerle uyumlu
 

Ultrafuse 17-4 PH ile neler yapabilirsiniz?

BASF Ultrafuse 17-4 PH yüksek mekanik mukavemet ve sertlik gerektiren fonksiyonel prototiplerde, jig ve fikstürlerde, havacılık, otomotiv ve tıp endüstrisindeki uygulamalarda kullanılabilir.
17-4PH çeliği 316L çeliğine göre daha yüksek dayanım gerektiren alanlarda kullanıma daha elverişlidir. Yüksek mukavemet gerektiren uygulamalarda 17-4PH çeliğini kullanabilirsiniz.  


Metal Filament'i Hangi 3D Yazıcılar ile kullanmalıyım?

Geleneksel, açık malzeme masaüstü 3D Yazıcılarda güvenli ve kolay kullanım için tasarlanan Ultrafuse 17-4 PH, geniş bir işlem penceresine sahiptir. Halihazırda Ultimaker, Makerbot, BCN3D ve Raise3D gibi sistemlerin BASF metal malzemeleri için oluşturulmuş profilleri vardır. İlaveten ABS filamenti kontrollü ve başarılı bir şekilde üreten FDM 3D Yazıcıda BASF metal filament ile sonuç alabilirsiniz. 3D Yazıcılar ile metal parçaların basımında başarılı olmanız amacıyla tasarım aşamasından itibaren parça geometrisini değerlendirebilmek için kullanıcı yönlendirici dokümanımızı incelemenizi öneririz.
 
Metal Filament Kullanımında Süreç Akışı
 
BASF Ultrafuse 17-4 PH Metal Filament ile imal edilmiş parçalarla ilgileniyor musunuz?
Veya uzmanlarımızla konuşmak mı istiyorsunuz?
Bizimle İletişime geçin.
 
Mühendislik ve Optimizasyon Hizmetlerimiz
 
Üreteceğiniz metal baskılar için öncesinde debinding ve sinterleme simülasyonları yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için ilgili yönlendirici dokümanımızı inceleyebilirsiniz.
Parçalarınızın performansı ve kusursuz üretimi için tasarım optimizasyon hizmetleri
Süreç verimliliğini artırmak için baskıdan önce parça özelliklerini tahmin etmek için simülasyonlar
3B baskılı parçayı pazarlanabilir ürünlere dönüştürmek için fonksiyonel ve dekoratif yüzey işlemlerinin danışmanlığı ve temini
 
Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...