CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse 316L Metal Filament

 • 14.303,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Metal Filament

BASF Forward AM’in geliştirdiği 316L metal filament sayesinde artık herkes masaüstü 3D yazıcılarında metal baskı alabilir. BASF, Metal Enjeksiyon Kalıplama (MIM) teknolojisindeki malzeme tecrübesini 3D Yazıcılara aktardı. Bu teknolojideki metal tozlarını reçineyle bağlayarak (Catamold) kalıplara enjekte edilen malzeme, şimdi doğrudan 3D Yazıcı ile üretilebiliyor. Sonrasında parçalar Debinding ve Sinterleme işlemleriyle metale dönüştürülüyor. Ultrafuse 316L, daha yüksek tasarım özgürlüğüne düşük maliyetle sahip olmayı sağlar. Masaüstü 3D yazıcıda üretilmiş parçalar (green part) debinding ve sinterleme işlemi sonrası nihai metal halini alır. Ultrafuse 316L; yüksek oranda rafine edilmiş, kütlesel olarak % 90 oranında metal parçacıklarını termoplastik bağlayıcılar ile formüle eder.

BASF Ultrafuse Metal Filament'e Has Özellikler

1. 316L ve 17-4PH tipi paslanmaz çelik parçalar üretir.
2. Her türlü masaüstü 3D Yazıcılarda kolay kullanım
3. Mekanik özellikleri artıran düzgün parçacık dağılımı
4. OSHA dostu işleme
5. Kaymaz dış yüzey sayesinde Bowden ve doğrudan tahrikli ekstrüderlerle uyumlu 1. İşleme
2. Jig - Fikstür imalatı
3. Seri üretim
4. Fonksiyonel parçalar ve prototipler
   •  

     

    Hangi 3D Yazıcılar ile 316L Metal Filament'i kullanmalıyım?

    • Geleneksel, açık malzeme masaüstü 3D Yazıcılarda güvenli ve kolay kullanım için tasarlanan Ultrafuse 316L, geniş bir işlem penceresine sahiptir. Halihazırda Ultimaker, Makerbot, BCN3D ve Raise3D gibi sistemlerin BASF metal malzemeleri için oluşturulmuş profilleri vardır. İlaveten ABS filamenti kontrollü ve başarılı bir şekilde üreten FDM 3D Yazıcıda BASF metal filament ile sonuç alabilirsiniz. 3D Yazıcılar ile metal parçaların basımında başarılı olmanız amacıyla tasarım aşamasından itibaren parça geometrisini değerlendirebilmek için kullanıcı yönlendirici dokümanımızı incelemenizi öneririz.
      


     Metal Filament Kullanımında Süreç Akışı

     BASF Ultrafuse 316L Metal Filament ile imal edilmiş parçalarla ilgileniyor musunuz?

     Veya uzmanlarımızla konuşmak mı istiyorsunuz?

      

     İletişime geçin.

      

      

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...