CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

PLA Filament üretimi için BASF, kimya alanındaki bilgi birikimi, doğru hammadde ve üstün üretim teknolojisi kullanmaktadır. BASF standart 3D Yazıcı malzemelerinin yanısıra, mühendislik filamentleri, son kullanım ürünleri için filamentler ve inovatif metal filament ürünleri sunmaktadır.

BASF PLA Filament üretimlerinin en değerli sonuçları doğru tecrübe, kalite, en iyi hammadde ve kusursuz kimya bilgisiyle elde edilmiş olmasıdır. Tüm bu değerler son kullanıcıya sorunsuz, sürdürülebilir ve hatasız üretim yapmayı taahhüt etmektedir.

BASF PLA Filamentleri en iyi hammaddeler seçilerek üretilir. Malzeme çıktı kalitesinde en önemli etken, doğru kimyasal formülasyonlardır. BASF’da bu alandaki dünya liderliği ile PLA filamentler için en doğru içeriği kullanmaktadır.

BASF PLA Filamentleri, pazardaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında 65 °C sıcaklık dayanımı, renk/çap kararlılığı ve mekanik değerler gibi ayrıştırıcı özelliklere sahiptir.

BASF PLA Filamentleri 210-230 °C derece nozül sıcaklığı, 50-70 °C tabla sıcaklığında üretime elverişlidir. Üretim hızı da 40-80 mm/s olabilir. 3D Yazıcının durumu ve baskı geometrisine bağlı olarak bu değer aralığında bir parametre ile BASF PLA Filamentlerinden kusursuz baskılar alınabilir.

BASF PLA Filamentleri çok farklı renk alternatiflerine sahiptir. Bu renkler ile boya gibi ardıl işlemlere gerek kalmaksızın 3D baskılar alınabilir. BASF güvencesiyle filament kartuşları arasında renk tutarlılıkları ve baskı sonrası renk canlılığı garanti edilir. Başlıca PLA Filament renkleri ise aşağıdaki gibidir.

Yükleniyor...